تاثیر خوراکی ها بروی میزان افزایش قد

تاثیر خوراکی ها بروی میزان افزایش قد

فکر می‌کنید چرا اغلب گیاهخواران گوشت یا ماهی نمی‌خورند؟ این نه تنها به خاطر آن است که مخالف کشتن حیوانات هستند بلکه بسیاری از آنها انرژی منفی که در هنگام ذبح حیوان رها می‌شود را درک می کنند، و این انرژی به آنها منتقل می‌شود. اینها حقایقی است که بعضی از کشاورزان و دامداران مقید آن را درک کرده و سعی می‌کنند ذبح با روش‌های بدون درد و هراس و با انسانیت انجام شود. این دلیلی است بر اینکه چرا ادیان و فرهنگ‌های مختلف به ذبح و شرایط انجام آن توجه خاصی دارند.شما با ساتفاده از محصول ژل افزایش قد بیتال می توانید براحتی تا ۵ سانتیمتری بر بلندی قد خود بیافزایید.

شخصی که از خوردن غذای حیوانی احساس گناه دارد چون انرژی آن تفکر بسیار منفی و قدرتمند است بنابراین وقتی گوشت یا هر غذای دیگری که با گوشت پخته شده را می‌خورد تخریب آن فکر مضرتر از خود آن گوشت یا غذاست. همان طوری که فکر به آن غذا اگر مثبت و پر از انرژی باشد شما را خوشحال و سالم می‌کند. به تعبیر دیگر اگر غذای مصرفی از بهترین منبع و بهترین کیفیت هم نباشد اما در پشت آن احساس منفی و گناه وجود نداشته باشد بهتر از غذای با کیفیتی است که از خوردن آن احساس گناه کنید.ژل طبی افزایش قد می تواند رویای یشما را دست یافتنی تر نماید.

اگر از خوردن غذای خاصی لذت نمی‌برید حتی اگر بدانید برای سلامتی شما مفید است توصیه می‌کنم از خوردن آن صرف نظر کنید. اجباری برای شما نیست که از آن غذا استفاده کنید چرا که انتخاب‌های دیگری برای دریافت تمام موارد مورد نیاز بدن وجود دارد. سعی کنید از آنچه می‌خورید و می‌نوشید کاملا لذت ببرید درست مثل اینکه هر لقمه یا هر جرعه بدن شما را سالم‌تر و قوی‌تر می‌کند.

به خاطر داشته باشید رژیم غذایی ما در کودکی تاثیر بزرگی بر قوای ما در نوجوانی و جوانی دارد. آنچه که در تمام مدت زندگی می‌خورید بر رشد استخوان‌ها، غضروف‌ها، رباط‌ها، تاندون‌ها (زردپی) و ماهیچه‌ها تاثیر خواهد گذاشت.

برای جذب کامل غذاها و توانایی اعضای مختلف بدن برای این کار نیازمند آن هستیم که در حالت روحی و فیزیکی مناسبی باشیم و حالا بعد از خواندن این کتاب من مطمئنم معنی این مطلب را درک می‌کنید و می‌دانید چطور تمرینات فیزیکی و روانی را برای به نهایت رساندن رشد و زندگی شاد و سالم به کار گیرید.محصول پاشنه طبی افزایش قد راه حل مناسبی جهت بلندتر شدن قد است.

خرید ژل افزایش قدکفی ژله ای افزایش قدارزانترین ژل افزایش قدژل بلند قدیپاشنه مخفی ژله ایلژ مخفی کفش ,
پد افزایش قد داخل کفشژل طبی افزایش قد در داروخانه ها ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *