فسفر و رابطه آن با افزایش قد

فسفر و رابطه آن با افزایش قد

گرفتن فسفر کافی در بدن کار دشواری نیست چرا که مقدار فراوانی از آن در غذاها وجود دارد و بعید است به اندازه کافی از آن به بدن ما نرسد. این ماده مخصوصا در شیر، گوشت ماهی، غلات، سبزیجات تازه و سبز، سبزیجات دیگر مانند هویج و در میوه‌هایی مانند تمشک، کشمش سیاه، کشمش قرمز و زردآلو به مقدار کافی وجود دارد. منابع دیگر این ماده معدنی دانه‌های سویا، عدس و حبوبات هستند.

اگر شما توصیه‌های کتاب در مورد تغذیه را پیگیری کنید به خوبی فسفر مورد نیازتان را دریافت خواهید کرد. مقادیر فسفر پیشنهادی مانند کلسیم نسبت یک به یک داشته و در زیر ذکر شده‌اند:

خردسالان: ۳۶۰- ۲۴۰ میلی گرم

کودکان: ۱۲۰۰- ۸۰۰ میلی گرم

بزرگسالان: ۸۰۰ میلی گرم

هر دو ماده معدنی کلسیم و فسفر به طور طبیعی در محصولات لبنی یافت می‌شوند اما اکثر مکمل‌های کلسیم و غذاهای غنی از کلسیم و نوشابه‌ها حاوی فسفر نیستند. همچنین فسفر از منابع حیوانی بیشتر از غلات و سبزیجات جذب می‌شوند. این یعنی با وجود فسفر فراوان در گوشت شما در حقیقت نباید گوشت را بیش از حد مصرف کنید چرا که می‌تواند جذب کلسیم را متوقف کند. همان گونه که ملاحظه می‌کنید همه حرف‌های ما به تعادل برمی‌گردد. آنچه ما باید انجام دهیم جست‌وجوی این تعادل است. حال باید بدانیم آیا آن تعادل را دارید یا نه؟ جواب آن ساده است اگر احساس سلامتی، قوی بودن و انرژی داشتن برای زمان طولانی دارید یا به ندرت مریض می‌شوید و سریع‌تر قد می‌کشید (در سنین جوانی) به احتمال بسیار زیاد شما آن تعادل را دارید. وقتی چنین احساسی دارید سعی کنید آن را برای همیشه حفظ کنید.در کنار رعایت برنامه غذایی می توانید از محصول ژل افزایش قد اصل بیتال نیز استفاده نمایید.

مواد غذایی دیگر

بسیاری از ویتامین‌ها و مواد معدنی دیگری وجود دارند که چون به اندازه کافی با موضوع اصلی ما مرتبط نیستند از آنها صحبتی نکردیم. اگر چه معنی آن این نیست که هیچ رابطه‌ای با سلامتی ما ندارند.

تعدادی از مهم‌ترین آنها عبارتند از: ویتامین E، ویتامین B و انواع آن، ویتامین A، فلوراید، سلنیوم، آهن و مس. این مواد اگرچه ممکن است با فرآیند رشد انسان مربوط نباشد اما به طور غیر مستقیم دخالت دارد. می‌دانید که چطور هر چیزی در بدن با دیگری مرتبط است و چگونه عملکرد یک عضو بستگی به اعضای دیگر و فرایند کاری آنها دارد. بنابراین برای ساختن بدنی سالم‌تر و قوی‌تر باید تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی در جای خود مهم در نظر گرفته شوند تا رشد شما کامل شود.شما با استافاده از پاشنه طبی افزایش قد می توانید تا ۵ سانتیمتر بر قد و قامت خود بیافزایید.

ژل افزایش دهنده ی قد , کفی ژله ای , ژل افزایش قد ارزان , ژل بلندی قد , پاشنه ژله ای افزایش قد , لژ مخفی کفش مردانه ,
پد افزایش قد بتال ,  ژل طبی افزایش قد ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *