لژ مخفی افزایش قد و مزایای استفاده از آن

لژ افزایش قد، وسلیه ای است که در داخل کفش قرار می گیرد و قد را تا ۵ سانتی متر افزایش میدهد. استفاده از لژ افزایش قد اعتماد به نفس را افزایش میدهد.

لژ مخفی افزایش قد و مزایای استفاده از آن

لژ افزایش قد ابزاری است که برای بلند تر نشان دادن قد مورد استفاده قرار می گیرد. این لژ ها در داخل کفش قرار می گیرند و به آنها لژ های مخفی افزایش قد گفته می شود. این لژ های مخفی باعث شده اند که افراد کوتاه قد بتوانند اعتماد به نفس خود را در مراسم ها افزایش بدهند.

در این مقاله ویژگی کلی لژ های مخفی و مزایای استفاده از آنها مورد مطالعه قرار گرفته است.

لژ های افزایش قد

کمتر کسی پیدا می شود که علاقه زیادی به قد بلند نداشته باشد به طوری که امروزه داشتن قد بلند در دنیای مد یک مزیت به شمار می رود. اندازه قد یک ویژگی ارثی است و عمل های جراحی چندان موفقی برای افزایش قد وجود نخواهد داشت تنها می توان به کمک تغذیه سالم و برخی ورزش ها به افزایش قد کمک نمود. استفاده از لژ های افزایش قد یکی از راه هایی است که امروزه در بلند تر نشان دادن قد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. ژل های افزایش قد در مدت زمان کوتاهی را قد را بلند تر نشان می دهند به طوری که در در داخل کفش قرار گرفته و افراد با پوشیدن کفش هایی که در آن لژ افزایش قد وجود دارد، بلندتر از حالت معمول نشان داده می شوند.

یکی از برند های معروف لژ های افزایش قد، پد افزایش قد بتال است. استفاده از این ژل ها  پد های افزایش قد باعث شده است که دیگر بلند قد بودن تنها یک رویا برای برای افراد کوتاه قد نباشد به طوری که با استفاده از پد افزایش دهنده قد می توانند در مدت زمان کوتاهی به قد دلخواه خود دست یابند. لژهای مخفی افزایش یکی از بهترین انتخاب ها برای آقایان است که نمی توانند کفش های پاشنه بلند بپوشند و با استفاده از این لژهای مخفی می توانند قد خود را بلند تر از حالت معمول نشان دهند.

استفاده از لژهای مخفی افزایش قد چه مزایایی دارد؟

لژ افزایش قد با طراحی خاص و طبی که دارد مانع از آسیب رسیدن به پاها و ستون فقرات می شود و مهره های کمر را در سلامت کامل قرار می دهد. لژ مخفی افزایش قد آنتی باکتریال بوده و هیچ گونه باکتری در فضای داخلی کفش ایجاد نخواهد کرد. مخفی بود لژ افزایش قد باعث می شود که افراد و به ویژه آقایان با خیال راحت از آنها استفاده نمایند و کسی متوجه دلیل افزایش قد آنها شود.

لژ های مخفی به گونه ای ساخته شده اند که در هر کفشی می توانند قرار بگیرند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که مدت زمان زیادی می توان از آنها استفاده کرد. ژل های افزایش قد این امکان را برای افراد فراهم خواهد کرد که در همان لحظه قد افراد را ۵ سانتی متر بلند تر از حالت معمول کرده و باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود.

ژل بیتال , ژل افزایش قد سیلیکونی , کفی ژله ای , ژل افزایش قد ارزان , ژل بلندی قد , پاشنه مخفی افزایش قد , لژ های افزایش قد ,
پد افزایش قد داخل کفش , ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها ,ژل افزایش قد در کرج– آدرس فروشگاه ژل افزایش قد– خرید حضوری ژل افزایش قد– ژل افزایش قد تهران

خرید دستمال جادویی وایت اند وایت محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب

خرید دستگاه قفل درب کابینت پویا محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

سفارش و قیمت دستگاه اسلایسر برش هندوانه اصل با کیفیت عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *