منابع خوب فولیک اسید برای افزایش قد

منابع خوب فولیک اسید برای افزایش قد

سبزیجات برگ‌دار، کاهو، اسفناج، شلغم، توت فرنگی، گریپ فروت، پرتقال، کیوی، طالبی، انبه، نارنگی، بروکلی، نخود سبز، مارچوبه، پاستاها، برنج، جوانه گندم، دانه‌های خشک شده و غلات غنی شده.

پروتئین

پروتئین اساس تمام بافت‌های جدید ایجاد شده در طی حاملگی است. آمینو اسیدها- پروتئین‌ها را می‌سازند- آجرهای ساختمان سلولی بدن مادر و در نهایت آجرهای ساختمان بدن کودک را شکل می‌دهند. پروتئین همچنین برای جفت و مایع آمنیوتیک، بافت‌های بدن مادر و نیز خونرسانی در بدن مادر که در زمان حاملگی دو برابر می‌شود مورد نیاز است.درکنار استفاده از مواد غذایی مفید شما با استفاده از کفی طبی افزایش قد که از جنس سیلیکونی است می تواند تا ۵ سانتیمتر بر قد خود بیافزایید.

پروتئین همچنین در تولید شیر از سینه مادر و تغذیه نوزاد کاربرد دارد. زنان باردار حدود ۶۰ تا ۷۰ گرم پروتئین در روز نیاز دارند .این مقدار ۲۰ درصد بیشتر از زمان‌های معمولی است. برای اطلاع از منابع پروتئین فصل «پروتئین» را بخوانید.شما با استفاده از ژل های افزایش قد ۱۰ لایه تا حد زیادی می توانید بر مشکل کوتاهی قدتان غلبه نمایید.

روی

روی یک ماده معدنی حیاتی در بارداری است. همچنین نقش مهمی را در تمام مراحل رشد جنینی بازی می‌کند. این ماده کد ژنتیکی در هر سلول را همان طور که نقشه ژنتیکی برایش طراحی کرده است تثبیت می‌کند. این ماده یک جزء انسولین است که به تنظیم گلوکز مورد نیاز اطفال کمک می‌کند. روی، همچنین مورد نیاز اسپرم، تخمک، تخمک گذاری و لقاح است. کمبود روی می‌تواند باعث عفونت خونی و سقط خودبه‌خود جنین، وضع حمل زودرس، زایمان طولانی و حتی نقص‌های مادرزادی شود بنابراین، توصیه جدی من خواندن فصل نیاز روزانه روی است. در مدت بارداری نیاز روزانه به آن ۱۳ تا ۱۵ میلی گرم است. شاید یک دوز بالاتر نیاز شود. زنان باید پیش از خوردن روی با پزشک‌شان مشورت کنند.

ژل بیتال , ژل افزایش قد سیلیکونی , کفی ژله ای , ژل افزایش قد ارزان , ژل بلندی قد , پاشنه مخفی افزایش قد , لژ های افزایش قد ,
پد افزایش قد داخل کفش , ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *