منیزیم و تاثیر آن برای افزایش قد بدون ژل طبی بیتال

منیزیم و تاثیر آن برای افزایش قد بدون ژل طبی بیتال

همان طور که ذکر شد منیزیم یک ماده معدنی ضروری و بسیار مهم در بدن ماست. حتی اگر این میزان ۰۵/۰ درصد وزن بدن ما باشد.

منیزیم هم مثل پتاسیم داخل سلول‌های بدن است و در استخوان‌ها، خون، کبد، کلیه، مغز و قلب متمرکز شده. این ماده معدنی برای متابولیسم ضروری است. تعادل صحیح را از طریق دفع سدیم اضافی از سلول و نگهداری پتاسیم در داخل آن انجام می‌دهد.شما همچنان می توانید با استفاده از محصول ژل افزایش قد تا ۵ سانتیمتر به بلندی قد خود کمک نمایید.

اجازه بدهید به این نکته مهم اشاره کنم که وجود مقدار کم پتاسیم و مقادیر زیاد سدیم باعث از دست رفتن کلسیم استخوان‌ها می‌شود (در مورد کلسیم در فصل بعد صحبت خواهیم کرد) اما وجود منیزیم نقش مهمی را در ساختار استخوان‌ها ایفا می‌کند؛ یعنی در بخش ساختار مواد معدنی به استخوان‌ها شکل می‌دهد و استخوان‌ها را قوی‌تر می‌کند. همه این‌ها بار دیگر ارتباط همه مواد بدن را نشان می‌دهد. این مواد غذایی شبیه تکه‌های یک پازل هستند و منیزیم تکه‌ قابل توجهی از این پازل است.در ضمن با استفاده ژل بیتال می توانید این مشکل را تا حدودی حل نمایید.

منیزیم در صدر مواد مورد نیاز در فرآیندهای بدن قرار دارد و بالغ بر ۳۰۰ نوع فعالیت را یاری می‌دهد. کمک به تولید انرژی و عملکرد قلبی- عروقی (بحث بخش خون)، حفظ منظم سطح قند خون (جلوگیری از دیابت)، حفظ فشار خون طبیعی و پشتیبانی از سیستم ایمنی سالم بدن از اعمال آن است.

منیزیم در تولید سلولی فعالیت هورمونی (از جمله هورمون رشد)، شکسته شدن چربی‌هایی که می‌خوریم و در اسیدهای چرب که در ساخت بخش‌هایی از بدن مانند کانال‌های عصبی و غشاهای سلول دخالت داشته سهم به سزایی دارد.

حالا ببینیم اگر فردی در سنین جوانی به طور دائم سطوح پایین منیزیم داشته باشد چه خواهد شد. دیر یا زود در زندگی‌اش مبتلا به فشار خون بالا، سنگ‌های کلیوی، بیماری‌های قلبی-  عروقی و حملات قلبی خواهد شد. نمی‌خواهم شما را بترسانم بلکه قول می‌دهم اگر تجویزهای مرا جدی بگیرید هرگز پشیمان نخواهید شد. تمام این‌ها شاید پیچیده به نظر بیایند اما باور کنید من خیلی از آنها را مطرح نمی‌کنم و فقط به نکات اساسی پرداخته‌ام. این بسیار مهم است که بدانید چرا آن کار را انجام می‌دهید. وقتی آنچه انجام می‌دهید را باور داشته باشید هنگامی که افراد از کارهای شما انتقاد می‌کنند می‌توانید نتایج به دست آمده را خیلی خوب بیان کیند و برای حرف‌های خود توضیحات علمی بیاورید.با استفاده از لفژ مخفی افزایش قد می توانید قد خود را بلندتر از قبل نمایید.

اگر باز هم به اهمیت منیزیم و دیگر مواد غذایی و معدنی پی نبرده‌اید بیشتر درباره‌اش مطالعه کنید، چون بسیار مهم است. حال اجازه دهید ببینیم چگونه می‌توانید مطمئن شوید که منیزیم کافی را از رژیم‌تان می‌گیرید. اول از همه باید اشاره به میانگین دریافت منیزیم جمعیت‌ها بکنم. در جریان مطالعات چند دهه اخیر اکثر مردم (به خصوص در آمریکا) منیزیم کافی دریافت نمی‌کنند. بنابراین احتمال نیازمند بودن شما هم به منیزیم زیادتر است.

معمولا حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد منیزیمی که مصرف می‌کنیم جذب می‌شود. اگر چه این عدد ممکن است از ۲۵ تا ۷۵ درصد نسبت به عوامل دخیل متغیر باشد. به این معنی که اگر حتی مقدار زیادی منیزیم مصرف کنید بخش بزرگی از آن جذب شده و بدون ورود به داخل سلول دفع می‌شود. این دلیل اصلی و پشت پرده در کمبود منیزیم است نه جذب ناکافی آن.

استرس، الکل، کافئین، سیگار کشیدن، قند و بسیاری از داروهای مصرفی در کاهش جذب منیزیم موثرند. مصرف غذاهای بسیار چرب، قهوه، بالا بودن کلسترول خون، مصرف چای و کولا جذب منیزیم را مختل می‌کنند.

منابع منیزیم در غذا و استفاده از پاشنه مخفی افزایش قد

تقریبا تمام منیزیم مورد نیاز ما از سبزیجات به خصوص سبزیجات سبز به دست می‌آید و این در حالی است که غذاهای دریایی هم میزان نسبتا بالایی از این ماده را دارند. منابع خوب دیگر منیزیم غلات و حبوبات، میوه‌های مغزدار، لوبیا، سویا و محصولات سویا، میوه‌ها به خصوص آووکادو، زردآلوی خشک و برنج قهوه‌ای هستند.

منیزیم اغلب در فرآوری و تصفیه غذاها و در روغن‌کشی دانه گیاهان از بین می‌رود. وقتی غلات به آرد تبدیل می‌شوند تقریبا ۸۵ درصد منیزیم آنها برداشته می‌شود. نان‌های سبوس‌دار گندم منیزیم بیشتری نسبت به نان‌های تهیه شده با آرد سفید دارند. جوشاندن غذاها می‌تواند منیزیم را به داخل آب روانه کند بنابراین آب به جا مانده از پخت سبزیجات ممکن است میزان بالایی منیزیم و مواد معدنی دیگر داشته باشد. عامل تاثیرگذار دیگر بر میزان منیزیم، خاکی است که در آن محصول پرورش یافته. آب چشمه‌ها و آب شیر می‌توانند منبع خوبی از منیزیم یا مواد معدنی دیگر باشند. این بستگی به جایی دارد که آب از آنجا سرچشمه می‌گیرد.

 

خرید ژل افزایش قد , ژل سیلیکونی , خرید کفی ژله ای افزایش قد , ژل افزایش قد ارزان , ژل بلندی قدپاشنه مخفی مردانه , خرید لژ مخفی کفش , پد افزایش قد , ژل طبی افزایش قد ,ژل افزایش قد در کرجآدرس فروشگاه ژل افزایش قد– خرید حضوری ژل افزایش قد– ژل افزایش قد تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *