کتاب آشپزی پانیذ سمیرا جنت دوست

خرید کتاب آشپزی پانیذ اثر سمیرا جنت دوست

 

کتاب آشپزی پانیذ اثر سمیرا جنت دوست با داشتن ویژگی‌ های متمایز و البته ترفند و فن‌ های ویژه‌ ای که دارد توانسته است در سال ۲۰۱۶ جایزه بهترین اثر مسابقه گورمند را به خود اختصاص دهد. در کتاب آشپزی مدرن پانیذ نیز می توانید اطلاعات کامل و مفید در مورد غذاهای بین المللی را به دست آورید که با خلاقیت بی نظیر طرز پخت غذاهای بین المللی در این اثر جا گرفته است.

کتاب آشپزی پانیذ

کتاب آشپزی پانیذ سمیرا جنت دوست یکی از مهمترین اثرهای به انتشار رسیده توسط انتشارات پانیذ می باشد، اگر به دنبال یک کتاب آشپزی کامل با ایده های جدید برای تهیه غذاهای متنوع هستید این گزینه عالی ترین انتخاب خواهد بود، زیرا در طراحی این اثر سعی شده است که به آسانترین روش و با در نظر گرفتن ترفندهای مختلف نحوه تهیه غذاها مورد بررسی قرار گیرد. همه ما در بسیاری از مواقع غذاهای مختلفی را با در نظر گرفتن طرز پخت آنها تهیه کرده ایم، ولی همواره رسیدن به طعم واقعی به ویژه در اولین مرحله جزو دشوارترین بخش آشپزی بوده و است ولی با این کتاب دسترسی به ترفندهای آشپزی به آسانی در اختیار شما قرار داده می شود‌.

تصویر ۱

کتاب آشپزی پانیذ سمیرا جنت دوست

کتاب آشپزی پانیذ اثر خانم سمیرا جنت دوست، دارنده جایزه بهترین کتاب و اثر آشپزی در مسابقات جهانی گورمند می باشد، این کتاب به دلیل دارا بودن ویژگی‌ های متمایزی که خانم جنت دوست در ارائه انواع مختلف غذاها در نظر گرفته، توانسته است از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. تنوع وسیعی از غذاها از جمله غذاهای سنتی و محلی و البته مدرن در کتاب یاد شده، موجود است. این کتاب به عنوان یک میراث ملی ثبت شده است و خانم سمیرا جنت دوست با در نظر گرفتن نکات ویژه در این کتاب نه تنها توانسته است راهکار اصولی را برای آشپزی ایرانی معرفی کند بلکه رتبه بانوی اول آشپزی ایران را به خود اختصاص دهد. ایشان با در نظر گرفتن هنر و تجربه خود لیست متنوعی از غذاها را که حاصل ابداع خودشان است، در این اثر مطرح کرده اند. علاوه بر اطلاعات کامل برای تهیه و پخت غذا، شما می توانید اطلاعات جامعی در مورد آماده سازی و البته نگهداری آن مواد غذایی مختلف را به دست آورید. چاپ اول آن در سال ۱۳۸۸ توسط انتشارات پانیذ به ثبت رسیده است. در ۱۳ فصل جداگانه، شما می توانید به همراه تصاویر کامل و نکات ویژه آشپزی اطلاعات مفیدی را به دست آورده و غذاهای خوشمزه را برای عزیزان خود تهیه کنید.

تصویر ۲

قیمت کتاب آشپزی پانیذ

برای اطلاع از قیمت کتاب آشپزی پانیذ سمیرا جنت دوست، می توانید به صفحه اصلی فروشگاه آنلاین پرشین خرید مراجعه کنید و اطلاعات کامل را به دست آورید، در نظر داشته باشید گزینه دانلود رایگان این محصول موجود نیست به همین دلیل فریب برخی از وب سایت ها را نخورید. با خرید این کتاب آشپزی می توانید سفره های خود را با انواع مختلف از غذاهای لذیذ تزیین دهید. حتی اگر مهارت های خاص آشپزی هم نداشته باشید با استفاده از روش و ترفندهای ویژه یاد شده در کتاب آشپزی پانیذ، بدون تردید توانایی تهیه غذاهای بی نظیر را خواهید داشت.

تصویر ۳

نکات مفید کتاب آشپزی سمیرا جنت دوست

کتاب آشپزی سمیرا جنت به گونه ای طراحی شده است که تنها شامل اطلاعات لازم برای طرز پخت غذاهای مختلف نیست، شما با بهره مندی از این کتاب می توانید به طور کامل اصول لازم برای نگهداری غذاهای تهیه شده و فن ها را نیز فرا بگیرید، خلاقیت خاصی برای تهیه غذاهای موجود به کار گرفته شده و در عین حال فرهنگ غذایی ایرانی نیز حفظ شده است. به همین دلیل این کتاب می تواند به عنوان نماینده کامل انواع غذاهای ایرانی در نظر گرفته شود.

تصویر ۴

فروش کتاب آشپزی سمیرا جنت دوست

فروش کتاب آشپزی پانیذ، طراحی شده توسط خانم سمیرا جنت دوست به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی پرشین خرید در دسترس شما است. برای خرید کتاب آشپزی سمیرا جنت دوست کافی است در صفحه اول فروشگاه ما در بخش جستجو عنوان آن را یادداشت کنید تا به صفحه خرید کتاب آشپزی پانیذ هدایت گردید، اطلاعات کامل در مورد قیمت و مشخصات کتاب درج گردیده است به راحتی می توانید پس از وصل به پایگاه پرداخت اینترنتی ثبت سفارش را نهایی کرده و آن را خریداری کنید. خریدهای آنلاین محصول همواره به دلیل آنکه از اتلاف زمان جلوگیری می کند مناسب ترین گزینه برای هر فردی خواهد بود. به راحتی با چند کلیک می توانید در منزل خود خرید را انجام داده و ثبت آن را تکمیل کنید.

تصویر ۵

کتاب آشپزی مدرن پانیذ

کتاب آشپزی مدرن پانیذ سمیرا جنت دوست یک اثر کامل از انواع غذاهای بین المللی مدرن است. از مهمترین ویژگی‌ های این اثر آن است که خانم سمیرا جنت دوست سعی کرده اند علاوه بر آسان ساختن روش تهیه آنها، تغییرات جزیی در تهیه آنها انجام دهد که سبب شود مطابق با ذائقه مردم کشور خودمان باشد. این امر سبب شده است که بتوانیم اکثر غذاهای بین المللی و محبوب کشورهای مختلف را به راحتی تهیه کنیم، البته ناگفته نماند تغییرات یاد شده به گونه ای در نظر گرفته شده است که طعم واقعی آنها از بین نرود.

برای خرید کتاب آشپزی مدرن پانیذ سمیرا جنت دوست همین اکنون می توانید به فروشگاه پرشین خرید به صورت آنلاین مراجعه کرده و به سبد کالای خود اضافه کنید. پس از نهایی شدن ثبت سفارش در کوتاهترین مدت زمان می توانید آن را درب منزل دریافت کنید. قیمت کتاب آشپزی مدرن پانیذ در مقایسه با سایر کتاب های آشپزی و البته دارا بودن ویژگی متمایز بسیار مقرون به صرفه است.

سرفصل های کتاب:

فصل ۱: اردورها در برگیرنده ۱۷ دستور

فصل ۲: سوپ ها در برگیرنده ۱۵ دستور

فصل ۳: سالادها در برگیرنده ۱۵ دستور

فصل ۴: غذاهای مجلسی مدرن در برگیرنده ۱۰ دستور

فصل ۵: کباب ها در برگیرنده  ۱۴ دستور

فصل ۶: غذاهای دریایی در برگیرنده  ۱۰ دستور

فصل ۷: غذاهای آسیایی در برگیرنده  ۹ دستور

فصل ۸: رولت ها در برگیرنده  ۷ دستور

فصل ۹: گراتن و خوراک در برگیرنده  ۱۱ دستور

فصل ۱۰: غذاهای خمیری در برگیرنده  ۱۶ دستور

فصل ۱۱: کرپ ها در برگیرنده  ۹ دستور

فصل ۱۲: پای، تارت، کیش در برگیرنده  ۸ دستور

فصل ۱۳: لازانیا، پاستا در برگیرنده  ۱۱ دستور

فصل ۱۴: پیتزا در برگیرنده  ۸ دستور

فصل ۱۵: سس ها در برگیرنده ۱۲ دستور

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *